تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: نهایتا پس از 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جهت زمان مراجعه با شما هماهنگ میکنند.
 2. سوال: علت نشتی آب از یخچال چیست؟
  پاسخ: شلنگ یخچال ممکن است بر اثر کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض کردن دیر هنگام فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از حد موتور ، رسوب بیش از اندازه آب یا فشار بالای آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال گردد.
 3. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است یخچال به دور از منابع حرارتی نصب گردد و در صورتی که محل استقرار اجاق گاز دقیقا کنار یخچال میباشد از یک ورق فویل آلومینیوم به عنوان عایق استفاده نمایید.
 4. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی سنسور ها یا خرابی دمپر یا فن از عواملی هستند که میتواند باعث بروز این ایراد شود.
 5. سوال: آیا نصب یخچال در محیط های خیلی سرد یا خیلی گرم ایراد دارد؟
  پاسخ: دمای استاندارد محل نصب یخچال بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد میباشد و نصب یخچال در محیط هایی با دمای کمتر یا بیشتر از دمای ذکر شده میتواند باعث آسیب به یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 10232.html

۲۲ اسفند ۱۴۰۱ -

نسخه دسکتاپ مرورگر کروم به گوگل لنز مجهز می‌شود

گوگل به عنوان بخشی از بروزرسانی‌های خود قصد دارد در ماه‌های آینده، گوگل لنز را به نسخه دسکتاپ مرورگر کروم اضافه کند تا کاربران بدون نیاز به موبایل بتوانند در نمایشگر سیستم کامپیوتری خود به ...

گوگل به عنوان بخشی از بروزرسانی‌های خود قصد دارد در ماه‌های آینده، گوگل لنز را به نسخه دسکتاپ مرورگر کروم اضافه کند تا کاربران بدون نیاز به موبایل بتوانند در نمایشگر سیستم کامپیوتری خود به گوگل لنز دسترسی داشته باشند.

کاربران برای دسترسی به گوگل لنز در مرورگر کروم، فقط کافی است روی وب‌سایت مربوطه راست کلیک کرده و جستجو با Lens را انتخاب کنند تا قسمتی از صفحه‌ای که می‌خواهند مورد بررسی قرار بدهند، انتخاب کنند. سپس نتایج برای آنها نمایش داده می‌شود. این - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - قابلیت قرار است به زودی و طی‌ماه‌های آینده در دسترس تمامی کاربران مرورگر کروم در سراسر جهان قرار گیرد.

تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان

همچنین این شرکت قصد دارد اوایل سال ۲۰۲۲ با بروزرسانی گوگل لنز و به کمک فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، نتایج جستجو را بهبود بخشد. کاربران هنگام استفاده از گوگل لنز ، علاوه بر گرفتن دوربین مقابل سوژه مورد نظر خود، می‌توانند سوال خود را نیز به صورت تایپ شده مطرح کنند و به نتایج بهتر و دقیق‌تری در جستجو دست پیدا کنند و به اطلاعات بیشتری - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - دست پیدا کنند.

برای مثال اگر در مورد نحوه تعمیر یکی از قطعات دوچرخه سوال دارید، می‌توانید به راحتی نز دوربین را در مقابل قطعه مورد نظر گرفته و سپس علاوه بر استفاده از گوگل لنز، سوال مورد نظر خود را - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - در قیمت - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - مربوطه تایپ کنید. حتی اگر نام آن قطعه را نمی‌دانید هم می‌توانید سوال را به صورت مکتوب در کنار تصویر بپرسید.

تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان

با کمک ارتقا قابلیت‌های جستجوی گوگل لنز، کاربران تجربه کاربری بهتری در اختیار خواهند داشت. وقتی کاربران می‌توانند سوال خود را به صورت مکتوب نیز ارسال کنند، نتایج جستجوها محدودتر می‌شود و به اطلاعات دقیق‌تری دست پیدا خواهند کرد.

فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی طی سال‌های اخیر توانسته دستاوردهای بسیاری - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - را به همراه داشته باشد و گوگل نیز - تعمیرات یخچال آاگ در شهر بویین زهرا استان زنجان - با همین رویکرد قصد دارند تجربه کاربری بهتری را در اختیار کاربران قرار دهند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone